Selena, 'Touring With Demi Would Be Fun'

5. prosince 2009 v 12:02 | Danger.G!rl
Selena Gomez nové TV GUIDE rozhovor. Na její dobrovolnictví: Radio Disney má tato soutěž s názvem ,,Give Back,, Vítěz bude létat do Kalifornie, a se mnou jít do kanceláře UNICEF a darovat $ 5,000. Být požehnání mít hlas a používat to pro příčiny, které jsou pro mě důležité a vychovávat děti v mém věku o všem, co se děje venku buď naší země, nebo dokonce i na další stav skončí, jsem upřímně nejšťastnější holka na celém světě.

Wizards of Waverly detaily Místo: Jsme na Season 3 právě teď, tam máme mnohem více magiie. Moje postava, Alex, je hodně roztoucí, a poprvé se zamiluje. [Sel milostný zájem hraje britský herec Gregg Sulkin, kteří hvězd v Disney Channel UK je As The Bell Rings.]

Je Obtížnější udržet soukromí teď? Jen trochu, ale myslím, že mohu mluvit za své obsazení také, že jsme samozřejmě nezapomněli, že jsou důvodem, proč jsme tady, tak bychom už nikdy stěžovat.

Co kapela?? Je to moje první album a my jsme schopni na turné . Moji fanoušci z přehlídky jsou opravdu nakloněni mou hudbou. Chtěli byste gadgets a Demi tour někdy spolu? To by bylo super. Já jsem dělám svoji show a ona má svou show, ale že by to byla legrace.

------------------------------------------
Kdyby spolu jely tour to by bylo super
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama